Hlavní menu:

18.04.2014, kategorie: Ohlasy akcí

Láska v rodině…

Láska v rodině…

Dopolední  přednáška  nás  velmi  potěšila   a  otevřela  nám  další  obzory vztahů rodiny.

Mnohdy  jsme  ponořeni   do  svých  starostí  v rodině  a  už  nezbývá  čas na to se  důsledně zamyslet nad  důvody  vzájemného  jednání  členů  rodiny a  pochopit jeden druhého.
Přednáškou  jste nám  připomněli  a  upozornili  na  důležité  momenty  v  životě  rodiny.  Myslím, že  je důležité  v dnešní  době  rodinu  pochopit ve své základní  přirozenosti  dané  od  Pána Boha  a nenechat si  základní  pravdy  překrucovat  od  ostatních. Je velmi potřebné  o  zdravém modelu rodiny  mluvit  a předávat si cenné zkušenosti. Odpolední  program byl   pro děti  podán  vtipně, ocenili  jsme, jaký to byl hezký  dialog mezi dětmi a rodiči.
Rádi  přivítáme  takovéto  další  setkání.   

František Čekal

Co důležitějšího je pro společnost než zdravá rodina se zdravými vztahy plnými lásky? Není vždy jednoduché, proto DCR přichází se speciálním programem podle etiky PhDr. Jiřiny Prekopové "Škola lásky v rodině".   Protože rodina je složitý organismus, jsou v něm různé osobnosti různého věku, je třeba nastavit dobrá pravidla, která nejsou složitá, která je možné pochopit. Že něco takového předpokládá vzájemnou pomoc všech zúčastněných, je jasné.  Proto je v programu místo i na interaktivní hraní, písničky a legraci (to zvlášť pro děti). Ale aby rostla láska v rodině, to znamená být stále ve střehu, protože jen v prostředí lásky se dobrému životu daří. A tak si na své přijdou i vážní dospělí, rodiče a třeba prarodiče ve vzájemném sdílení a debatě s přednášejícími. Rádi přijedeme, pokud nás pozvete, najdeme určitě společný termín (dcr@bcb.cz nebo na t.č. 731402981).


© Design, redakční systém: Webdesignum.cz 2008 - 2021