Hlavní menu:

25.12.2014, kategorie: Ohlasy akcí

Světlu pootevřeno....

ohlas setkání osiřelých rodičů
Světlu pootevřeno....

...chci Vám z celého srdce poděkovat za úžasný zážitek 3. adventní neděle.

Vzpomínková bohoslužba za naše děti byla pro mne a mé blízké mimořádná. Hlavně citlivě volená slova P. Prokeše byla pohlazením mé duše plné smutku a bolesti. Dovoluji si říci, že mi dokázala po 9 měsících pootevřít oči, pochopit a hlavně..... přijmout. Sluneční  paprsky procházející okny katedrály k fotkám našich dětí mne v mé víře jen utvrdily.

Děkuji za skvělou organizaci této důstojné a emotivně náročné akce.

 S úctou JM

Zcela souhlasím, nedokázala bych to vyjádřit lépe. Také jsem měla ohromný zážitek, klid v mé duši stále přetrvává. Páter Prokeš svým projevem, gesty a zejména slovy vyjadřoval hlubokou spoluúčast, jeho slova mám zapsána v srdci. Při bohoslužbě za naše drahé děti jsem prožila velkou bolest, ale i velkou naději. Už nyní vím, že vánoční čas díky tomu prožiji v klidu i radosti. Věřím, že slunce, které vstoupilo vitráží, přivedlo mezi nás naše děti a ty seděly vedle nás a byli jsme spolu. Děkuji za to, že mohu svou bolest touto cestou sdílet,děkuji za pátera Prokeše, jak výtečně nás povzbudil, děkuji za hlavní organizační práci manželů Poláčkových, kteří rozdávali pokoru a laskavost a vše zvládli na jedničku. Přeji všem klidné a ne moc smutné Vánoce. Veronika

Jsem velmi vděčný, že může být akce Světlo se šíří světem také v Českých Budějovicích. Jako kněz jsem nemohl ztratit své dítě, ale protože jsem několikrát doprovázel rodiče při prožívání této bolesti, osobně mi přišlo toto setkání velmi vhod. Oceňoval jsem nenásilnost a tichost, zárověň také společenství, které pomahá ztrátu nést. 

P. Josef Prokeš

Ke stažení: Publikace2.pub, 13 MB


© Design, redakční systém: Webdesignum.cz 2008 - 2021